Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Klejdyty

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka rolna przy lesie Klejdyty

Klejdyty,warmińsko-mazurskie

359 000 zł74 400 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Istnieje możliwość zakupu tylko jednej działki! Na sprzedaż dwie działki rolne zlokalizowane w niewielkiej wsi Klejdyty w pow. lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Żardeniki

Żardeniki(Klejdyty + 19 km)

166 000 zł16 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta sprzedaży działki rolnej-łąki nr 60/3 w gminie Jeziorany kw ol1b/00012103/9 Lokalizacja i otoczenie Bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej wygoda dojazdu przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kowali

Bartoszyce(Klejdyty + 16 km)

890 000 zł475 m² 1 873,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:497 m²

Na sprzedaż dwa lokale w samym centrum Bartoszyc przy ul. Kowali 4a. Nieruchomość może być wykorzystywana do prowadzenia działalności o różnorodnej specyfice. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Orzeszkowej

Bartoszyce(Klejdyty + 16 km)

839 000 zł2 882 m² 291,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bartoszyce - działki inwestycyjne W strefie gospodarczej I usługowej działki: na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie): - działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Smolanka

Smolanka(Klejdyty + 24 km)

69 000 zł1 540 m² 44,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnej okolicy, wśród zieleni i z dala od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość może być idealnym miejscem do realizacji tych planów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Miejska Wola

Miejska Wola(Klejdyty + 23 km)

549 000 zł99 500 m² 5,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,95 ha z własną linią brzegową rzeki Drwęcy Warmińskiej (548 m!) położona w malowniczej wsi Miejska Wola, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Suryty

Suryty(Klejdyty + 15 km)

120 000 zł2 976 m² 40,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka nad jeziorem Blanki w gminie Lidzbark Warmiński! Piękna działka w miejscowości Suryty o powierzchni 2976 m2. Działka w odległości ok. 130 m od jeziora!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Księżno

Księżno(Klejdyty + 14 km)

495 000 zł90 000 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! nieruchomość rolna pośród warmińskich lasów! Oferowana nieruchomość położona jest w sercu Warmii, we wsi Księżno, w gminie Bisztynek, w powiecie bartoszyckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Studzianka

Studzianka(Klejdyty + 21 km)

615 000 zł20 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: studzianka, gm. Jeziorany (powiat olsztyński) Powierzchnia: 20 500 m (2,05 ha) Numer ewidencyjny: 157, obręb Studzianka Przeznaczenie: zabudowa zagrodowa Status prawny: pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kętrzyńska

Bartoszyce(Klejdyty + 16 km)

1 150 000 zł515 m² 2 233,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 234 m²

Bartoszyce, woj. warmińsko-mazurskie, ul. Kętrzyńska 47 nieruchomość magazynowa na sprzedaż Na sprzedaż nieruchomość magazynowa zlokalizowana w Bartoszycach przy ul. Kętrzyńskiej 47,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Bartoszyce(Klejdyty + 16 km)

1 030 000 zł448,90 m² 2 294 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności wyodrębnionego lokalu niemieszkalnego (nieruchomość lokalowa). Nieruchomość lokalowa Nr 1 zlokalizowana jest w centralnej części miasta,.